RANKING KLAS - wyniki I edycji 2018/2019

Za nami I edycja Rankingu klas w obecnym roku szkolnym. W zmaganiach o tytuł laureata oraz nagrodę finansową w wysokości 500 zł uczestniczyło 11 klas.

Bezkonkurencyjną okazała się klasa IITL pana prof. Adama Łachacza, która uzyskała 52 pkty.   II miejsce, z ilością 46 pktów, zajęła klasa 2B pana prof. Roberta Kędziory. Różnica                    w punktacji końcowej pomiędzy pierwszym a drugim miejscem wyniosła aż 6 punktów, głównie za sprawą punktacji za frekwencję!

III miejsce zajęła klasa 1TIL, której wychowawcą jest pani prof. Agata Maszkowska. Uzyskany wynik-38 pktów.

Na uroczystym apelu zwycięska klasa wraz z wychowawcą odebrała z rąk pani Dyrektor nagrodę, którą ufundowała Rada Rodziców oraz pamiątkowy dyplom, który wręczył  przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - organizatora konkursu- Radosław Matoga.

Gratulujemy!!!

Przypominamy, że II edycja już się rozpoczęła

jc