Spotkanie z gwiazdą: w roli głównej Dynia

Koła zainteresowań | Koło Miłośników Biblioteki

Uczniowie ZS w Bolechowie  z inicjatywy SU i Koła Miłośników Biblioteki wzięli udział w niecodziennym „Spotkaniu z gwiazdą”, w którym wystąpiła, nie kto inny jak, Dynia. Spotkanie miało formę konkursu. Młodzież stanęła do zaciętej rywalizacji w następujących konkurencjach:

Najlepsza kreacja (dynia w piekarniku, na piecyku, w słoiku); Dynia u wizażystki (najlepsza postać z dyni); Dynia w podróży (najbardziej odjazdowy pojazd z dyni); Dynia – Muza (przeróbka tekstu z dynią w roli głównej); Nie wytrzymam, wszędzie dynia (dekoracje dyniowe). Hasło specjalnej rozgrywki, której pomysłodawcami byli szkolni wolontariusze, brzmiało natomiast: Cukierek albo psikus. Zadanie każdej klasy polegało na zebraniu jak największej ilość słodyczy, które wolontariusze przekażą podopiecznym Domu Radości w Murowanej Goślinie.

A tak przedstawiają się wyniki środowych zmagań:
W kategorii „Najlepsza kreacja”   zwyciężyły: dżem i zupa. W konkurencji „Dynia w podróży” nie miała sobie równych Magdalena Chruścicka (3TIL).  W pojedynku „u wizażystki” zwyciężyła dynia Kingi Ściepury (1 TIL), w boju „Nie wytrzymam, wszędzie dynia” – pokonała rywali Roksana Sztramko (2til). W konkurencji „Dynia – Muza” wygrała klasa 2til. Natomiast w akcję „Cukierek albo psikus” najbardziej zaangażowały się klasy: 2til, 1til, 1b oraz 4til.
Na laureatów czekają oczywiście atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas apelu.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.
Organizatorzy


Copyright © 2018 | www.zsbolechowo.pl | All Rights Reserved!