AKCJA ZAJĄCZEK

W imieniu wolontariuszy naszej szkoły, chciałabym podziękować całej Społeczności szkolnej: Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom i Wam, Drodzy Uczniowie, za włączenie się w świąteczne zajączkowe  akcje.

Wasza szczodrość znowu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. To niezwykłe, że     w tak trudnej dla wszystkich rzeczywistości, natychmiast odpowiedzieliście na ten apel:)  Dziękujemy za Wasze ogromne wsparcie.

Kilka słów relacji:

Gabriela Dolska (1awpm) razem z mamą, dostarczyła prezenty dla czworga rodzeństwa, podopiecznych Domu Dziecka w Kobylnicy. W zbiórkę włączyli się również uczniowie SP w Kicinie, za co serdecznie dziękujemy. Zebranych słodkości i nie tylko, było naprawdę mnóstwo i wystarczyło również dla innych dzieci.

Dagmara Kasprzak (1bso) przekazała zebrane artykuły uczniowi naszej szkoły.

To jeszcze nie koniec:

Klasa 1awpm zorganizowała zbiórkę świąteczną dla Krzysia (chłopca, który marzy, żeby zostać policjantem), podopiecznego Drużyny Szpiku. Paczka została dostarczona do chłopca przez Policję w Czerwonaku.

Pani Natalia Marchewka i klasy 2awg i 2 awp przygotowały zajączkowe prezenty dla Drużyny Szpiku.

Za Waszą spontaniczną reakcję, za bezinteresowność, gest solidarności i wielkie serca

baaaardzo dziękujemy

Monika Dziurla