XVI Prezentacje Poezji Obcojęzycznej

POEZJI OBCOJĘZYCZNEJ

16 LISTOPADA 2018

BOLECHOWO

Zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych, klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich do udziału w XVI. edycji Prezentacji Poezji Obcojęzycznej.

Konkurs odbędzie się 16 listopada 2018 roku o godzinie 10.00 w Zespole Szkół w Bolechowie.

Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać elektronicznie na adres: ewa.pomin@zsbolechowo.pl w terminie do 10 listopada (bardzo prosimy o terminowe zgłoszenie uczestnika, gdyż otrzymanie zgłoszeń w ostatniej chwili zakłóca sprawną organizację imprezy).

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa w konkursie oraz programu znajdują się w Regulaminie Prezentacji.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z koordynatorem  konkursu- p. Ewą Pomin tel. 601 829 199