Michał Pytel najlepszym uczniem ze wszystkich szkół prowadzonych przez powiat poznański

Z niezwykłą radością informujemy, że Michał Pytel -  uczeń naszej szkoły jest najlepszym pod względem średniej ocen (a my wiemy, że nie tylko) ;-) uczniem wśród wszystkich szkół prowadzonych przez powiat poznański. Michał uzyskał w ubiegłym roku średnią 5,87.

W związku z tym, otrzymał stypednium Starosty Poznańskiego.

Sam Michał przyznaje, że średnia ocen nie jest według niego główną miarą oceny postępów edukacyjnych, samodoskonalenia i ogólnie rzecz ujmując - rozwoju jako człowieka. Wrodzona skromność Michała nie pozwala mu na wypowiedzenie słów, które każdemu cisną się na usta. Zrobimy to za niego - PREZYDENCIE SZKOŁY (jak mawiają na Ciebie koledzy i koleżanki) - SZACUN! Za wysoką średnią kryje się wiele innych Twoich dokonań. Oprócz wzorowych wyników edukacyjnych jesteś dla całej naszej społeczności ogromnym wsparciem, inspiracją i dowodem na to, że szkoła dla Uczniów nie musi być tylko przykrym obowiązkiem.

Michał udzielił krótkiego wywiadu dla redakcji powiat.poznan.pl. Zachęcamy do przeczytania!
Link: https://powiat.poznan.pl/warto-sie-uczyc/