Ile są warte plastikowe nakrętki?

Konkursy i akcje

Ile są warte plastikowe nakrętki? Niektórzy powiedzą, że nic. Ale my wiemy, że dla chorych dzieci mają duża wartość.

Przekonaliśmy się o tym w ubiegłym roku szkolnym, przekazując pokaźne kartony plastikowych nakrętek opiekunom Antosia.

Od września uczniowie ZS w Bolechowie po raz kolejny wkręcili się w akcję zbierania nakrętek dla zmagającego się z chorobą  małego chłopca, również Antosia.

W tym roku chcemy wkręcić całe klasy w małą rywalizację o nakrętki.  A zmagania i osiągnięcia klas będziemy oczywiście uwieczniać na zdjęciach.

Do akcji przyłączyły się już klasy: we wrześniu - klasa 2 tl, a w październiku - klasa 2a.

Mamy nadzieję, że w to szlachetne przedsięwzięcie, którego inicjatorem jest prof. Adam Łachacz, włączą się również kolejne klasy.

Zbierajmy więc nakrętki i wkręcajmy się w pomaganie J

md